Polityka prywatności

Polityka prywatności Nj Luxury

Niniejsza Polityka prywatności opisuje sposób, w jaki zbierane są, używane i udostępniane informacje osobiste podczas korzystania z serwisu Nj-luxury.com lub dokonywania zakupów na nim.

 

ZEGRANE INFORMACJE OSOBISTE

Podczas korzystania z serwisu, automatycznie zbieramy pewne informacje dotyczące Państwa urządzenia, takie jak informacje o przeglądarce internetowej, adres IP, strefa czasowa i niektóre pliki cookie zainstalowane na urządzeniu. Ponadto, podczas przeglądania serwisu, zbieramy informacje o odwiedzanych stronach lub konkretnych produktach, witrynach internetowych lub terminach wyszukiwania, które doprowadziły Państwa na serwis, a także informacje o tym, w jaki sposób interakcjonują Państwo z serwisem. Zbierane automatycznie informacje nazywane są "Informacjami o urządzeniu".

Informacje o urządzeniu zbierane są za pomocą następujących technologii:

PLIKI COOKIES:

- _session_id, unikalny identyfikator sesji, umożliwia Shopify przechowywanie informacji dotyczących Państwa sesji (odnośnik, strona przekierowania itp.).

- _shopify_visit, brak przechowywanych danych, utrzymuje się przez 30 minut od ostatniej wizyty. Używany przez wewnętrzny system śledzenia statystyk dostawcy naszej strony internetowej do rejestrowania liczby odwiedzin.

- _shopify_uniq, brak przechowywanych danych, wygasa o północy (zgodnie z lokalizacją odwiedzającego) następnego dnia. Liczy liczbę odwiedzin sklepu przez unikalnego klienta.

- cart, unikalny identyfikator, utrzymuje się przez 2 tygodnie, przechowuje informacje dotyczące koszyka zakupowego.

- _secure_session_id, unikalny identyfikator sesji.

- storefront_digest, unikalny identyfikator, nieokreślony, jeśli sklep ma hasło, służy do sprawdzenia, czy obecny odwiedzający ma dostęp.

- **"Pliki dziennika"** śledzą aktywność serwisu i zbierają dane, takie jak adres IP, rodzaj przeglądarki, dostawca usług internetowych, strony odsyłające i wychodzące, oraz dane czasowe (data i godzina).
- **"Niewidoczne piksele", "znaczniki" i "piksele"** to pliki elektroniczne rejestrujące informacje o tym, w jaki sposób przeglądają Państwo serwis.

Dodatkowo, podczas dokonywania zakupu za pośrednictwem serwisu, zbieramy pewne informacje dotyczące Państwa, takie jak imię, adres do faktury, adres dostawy, informacje o płatności, adres e-mail i numer telefonu. Informacje te, zbierane automatycznie, nazywane są "Informacjami o zamówieniu".

Gdy używamy terminu "Informacje osobiste" w niniejszej Polityce prywatności, odnosimy się zarówno do Informacji o urządzeniu, jak i Informacji o zamówieniu.

JAK WYKORZYSTUJEMY TWOJE INFORMACJE OSOBISTE

Zazwyczaj używamy Informacji o zamówieniu, które zbieramy, do przetwarzania zamówień dokonywanych za pośrednictwem serwisu (w tym przetwarzania informacji o płatności, organizowania dostawy zamówienia i dostarczania faktur i/lub potwierdzeń zamówienia). Ponadto, używamy tych Informacji o zamówieniu do: komunikacji z Państwem; oceny potencjalnych oszustw lub ryzyk; i, zgodnie z Państwa preferencjami, dostarczania informacji lub reklam dotyczących naszych produktów lub usług.

Używamy Informacji o urządzeniu (w szczególności adresu IP), które zbieramy, do oceny potencjalnych oszustw lub ryzyk i ogólnie do poprawy i optymalizacji naszego serwisu (na przykład, generując analizy dotyczące sposobu, w jaki nasi klienci przeglądają i interakcjonują z serwisem, oraz oceniając skuteczność naszych kampanii reklamowych i marketingowych).

Udostępniamy Państwa Informacje osobiste stronom trzecim, które pomagają nam wykorzystać je w celach opisanych powyżej. Na przykład używamy Shopify do hostowania naszego sklepu internetowego - aby uzyskać więcej informacji na temat używania Państwa Informacji osobistych przez Shopify, prosimy zajrzeć na następującą stronę: https://www.shopify.fr/legal/confidentialite. Używamy także Google Analytics, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób nasi klienci korzystają z serwisu - aby uzyskać więcej informacji na temat używania Państwa Informacji osobistych przez Google, prosimy zajrzeć na następującą stronę: https://www.google.com/intl/fr/policies/privacy/. Google Analytics można również wyłączyć tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Na koniec, możemy również udostępniać Państwa Informacje osobiste, aby przestrzegać obowiązujących przepisów i regulacji, odpowiedzieć na wezwanie sądowe, nakaz rewizji lub inny legalny wniosek o udzielenie informacji, lub w celu ochrony naszych praw.

REKLAMA BEHAVIORALNA

Jak wspomniano powyżej, używamy Państwa Informacji osobistej do prezentowania spersonalizowanych reklam lub komunikatów marketingowych, które według nas mogą Państwa zainteresować. Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonowania reklamy ukierunkowanej, prosimy zajrzeć na stronę informacyjną Network Advertising Initiative (NAI) pod adresem: http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Można odmówić reklamie ukierunkowanej tutaj:

FACEBOOK – https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE – https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Ponadto można odmówić niektórych z tych usług, odwiedzając portal dezaktywacyjny Digital Advertising Alliance pod adresem: https://optout.aboutads.info/?c=3&lang=fr.

NIE ŚLEDZIĆ

Prosimy zauważyć, że nie zmieniamy zbierania danych ze strony naszego serwisu i nasze praktyki użytkowania, gdy wykrywamy sygnał "Do Not Track" na Państwa przeglądarce.

PAŃSTWA PRAWA

Jeżeli są Państwo mieszkańcami Europy, mają Państwo prawo dostępu do informacji osobistnych, jakie posiadamy na Państwa temat, oraz mogą Państwo zażądać ich poprawy, aktualizacji lub usunięcia. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z tego prawa, prosimy o kontakt za pomocą danych kontaktowych podanych poniżej. Ponadto, jeżeli są Państwo mieszkańcami Europy, zauważcie, że przetwarzamy Państwa informacje w celu wykonania naszych zobowiązań umownych wobec Państwa (na przykład, jeśli składają Państwo zamówienie w serwisie) lub w celu realizacji naszych uzasadnionych interesów biznesowych, opisanych powyżej. Zauważcie także, że Państwa informacje zostaną przekazane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

ZACHOWANIE DANYCH

Gdy składają Państwo zamówienie za pośrednictwem serwisu, przechowujemy Informacje o zamówieniu w naszych rekordach, chyba że i dopóki nie poproszą Państwo o ich usunięcie.

ZMIANY

Możemy być zmuszeni do zmiany niniejszej polityki prywatności od czasu do czasu, aby odzwierciedlić zmiany w naszych praktykach lub z innych operacyjnych, prawnych lub regulacyjnych powodów.

KONTAKT

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk prywatności, jeśli mają Państwo pytania lub chcą zgłosić skargę, prosimy o kontakt mailowy pod adresem Njluxurybeautyshop@gmail.com lub korespondencyjny pod adresem:

UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 12, ŁAPY, 18-100, Polska